Prosimy o jeszcze, przydałby się na koniec dodatkowy arkusz!

Zgodnie z życzeniem, w sobotę (30 kwietnia) będzie jeszcze jedna próbna matura.

Dziękuję, w imieniu moich uczniów, bardzo dobrze nam się na arkuszach info pracuje!

Ostatnie dni przed maturę lepiej odpocząć, zrelaksować się, zająć się czymś innym, pójść na majówkę itp.

Co roku jest tak samo, część uczniów nie chce matematyki w ostatnich dniach, ale są i tacy, którzy wolą się uczyć do ostatniej chwili, tzn może nie uczyć, tylko robić arkusze, i potem na maturę idą z rozpędu...
Większość faktycznie, matmy już nie chce, co nie znaczy, ze się relaksują na majówkach, kiedyś te lektury na polski trzeba w końcu przeczytać :)
Powodzenia wszystkim maturzystom życzę!

To chyba ja jestem takim uczniem. Mam wrażenie że jak przestanę robić matmę to przystopuję i gorzej mi pójdzie. No ale jeszcze troszkę troszkę ponad tydzień do 9.

W sumie to czy chcę czy nie chcę to robię - ja ją po prostu lubię :D

@beata1111 lektury zwykle czyta się po maturze albo wcale ;)

Źle się wyraziłam, moi maturzyści od kilku dni czytają intensywnie nie lektury, ale streszczenia, i niestety, u większości jest to chyba pierwszy i ostatni kontakt z klasyczną literaturą. Ciekawe, czy można spotkać jeszcze młodych ludzi, którzy z własnej woli sięgają po książki bardziej ambitne niż jakieś "Pamiętniki wampirów", czy jak to się tam nazywa.... Zresztą, matematyki też uczą się, bo muszą, zdać maturę, zaliczyć i zapomnieć, prawie na każdej lekcji wysłuchuję narzekań w stylu "po co mi ta matma w życiu???"

spinner