Rozstrzygnięcie konkursu 'kapitał podziękowań 2013'

14 stycznia 2014
Ilustracja

Miło nam jest ogłosić, że dobiegła końca edycja 2013 naszego forumowego konkursu 'kapitał podziękowań'. Laureatami konkursu zostali:

 • obrazek
  eresh (2412 podziękowań) oraz patryk00714 (2315 podziękowań) otrzymują tablet Asus MeMO Pad HD 7.
 • obrazek
  Galen (1509 podziękowań) oraz kacper218 (1272 podziękowania) otrzymują tablet Lenovo IdeaTab A1000.
 • obrazek
  irena (1150 podziękowań), radagast (1110 podziękowań) oraz octahedron (1099 podziękowań) otrzymują wieżę Philips MCM 1150.
 • obrazek
  josselyn (683 podziękowania) oraz matirafal (508 podziękowań) otrzymują odtwarzacz mp3 Creative Zen Style M100.
 • obrazek
  jola (271 podziękowań), dadam (220 podziękowań) oraz ef39 (196 podziękowań) otrzymują myszkę bezprzewodową Logitech M315.

Laureatom serdecznie gratulujemy i w imieniu wszystkich osób korzystających z forum dołączamy gorące: DZIĘKUJEMY!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji Konkursu.

Sylwetki zwycięzców

Pomyśleliśmy, że rozstrzygnięcie Konkursu jest dobrą okazją, aby trochę bliżej poznać forumowych ekspertów i dlatego poprosiliśmy każdego z laureatów o napisanie kilku zdań o sobie.

eresh
Mam na imię Ania. Jestem absolwentką matematyki. Od ponad 4 lat uczę tego przedmiotu. Moim ulubionym działem jest analiza matematyczna. W czasie wolnym lubię poczytać dobrą książkę, no i oczywiście posiedzieć na forum :D
Pozdrawiam, eresh.

patryk00714
Bardzo się cieszę, że już drugi rok z rzędu znalazłem się w tak prestiżowym gronie laureatów tego konkursu.
Jestem niezmiernie szczęśliwy, że przez ostatni rok mogłem pomagać użytkownikom forum, ponieważ bardzo lubię poszerzać horyzonty matematyczne.
Jestem studentem III roku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Wydziale Matematyki i Informatyki w Poznaniu. Interesuję się matematyką do tego stopnia, że znajomi wołają na mnie SINUS. Jest to pseudonim pochodzący jeszcze z czasów licealnych, kiedy to zdarzało izolować mi się od innych rozmyślając nad jakimś matematycznym zagadnieniem. W przyszłości planuję zostać nauczycielem. Ponadto interesuje się fizyką i sportem. Lubię grać w szachy i chodzić do kina.
Pozdrawiam,
patryk00714

Galen
Galen - emeryt z Małopolski. Ukończył matematykę na UJ. Hobby to szarady, krzyżówki, zagadki umysłowe, w tym różne ciekawostki matematyczne. Aktywność na forum traktuję jako gimnastykę dla mózgu i zapobieganie demencji...:) Po prostu robię to co lubię.
Pozdrawiam.
Galen

kacper218
Mam na imię Tomek. Obecnie jestem studentem V roku pedagogiki. Moją pasją jest matematyka, a przede wszystkim jej nauczanie. W wolnym czasie czytam książki - przede wszystkim fantastykę. Na Forum trafiłem przypadkiem, ale przypuszczam, że zostanę tu na dłużej :)
Pozdrawiam
kacper218

irena
Byłam nauczycielem matematyki przez wiele lat. Teraz jeszcze pracuję w domu z uczniami, bo lubię rozwiązywać zadania i tłumaczyć uczniom zawiłości matematyki. Ciągle sprawia mi wiele radości, kiedy moi uczniowie dobrze sobie radzą na egzaminach z matematyki. Jestem babcią dwóch wspaniałych budrysów. Mam nadzieję, że doczekam do ich matury, choć do tego czasu jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie. Jednym z moich nałogów jest rozwiązywanie krzyżówek. Uwielbiam zwłaszcza krzyżówki hetmańskie i wszelkiego rodzaju jolki. Na wydawnictwa "Rozrywki" wydaję niemałą część swojej emerytury. Na to forum trafiłam poszukując zadań do matury dla swoich uczniów i mam zamiar jeszcze długo tu być.
Pozdrawiam administratorów i wszystkich forumowiczów.
Irena

radagast
Od kiedy pamiętam matematyka mnie bawi i tak ją traktuję - jak zabawę, a ponieważ lubię się bawić często bywam na forum :). Moją drugą pasją jest jazda konna. Realizuję ją od 38 lat na służewickim torze wyścigów konnych. Mam męża, dwoje dzieci i dwa urocze koty :). Na razie oni wszyscy cierpliwie znoszą moje pasje.
pozdrawiam
Radagast

octahedron
Witam
Na forum bywam dla rozrywki. Od zawsze lubiłem gimnastykować mózg, nałogowo rozwiązuję wszelkie łamigłówki logiczne, od matematycznych po sudoku. Poza tym pochłaniam w dużych ilościach książki - szczególnie fantastykę i kryminały - oraz czekoladę.
Pozdrawiam,
octahedron

josselyn
Mam na imię Ula. Kilka lat temu skończyłam studia matematyczne. Niestety wykonuję zawód niezwiązany z matematyką. Lubię w wolnym czasie rozwiązywać zadania matematyczne, aby ćwiczyć szare komórki.
Pozdrawiam

matirafal
Nauczyciel matematyki z 7 letnim stażem.
Interesuję się matematyką od liceum.
Studia matematyczne na 3 uczelniach.
Corocznie moi uczniowie zdobywają wysokie lokaty w konkursach matematycznych.
Zawsze staram się przekazać im "miłość" do tego przedmiotu i pokazać jego zastosowanie w życiu.
Pozdrawiam

jola
Moje uczestnictwo w Forum związane jest z zamiłowaniem do rozwiązywania zadań logicznych, do których należą krzyżówki, jolki, szarady, sudoku i zadania matematyczne.
Jestem wieloletnim, emerytowanym nauczycielem matematyki w jednym z sosnowieckich liceów. Lubię pracę pedagogiczną. Rozwiązywanie zadań sprawia mi ogromną przyjemność.
jola

dadam
Mam na imię Ewa, mam 36 lat i jestem nauczycielem matematyki od 11 lat. Studiowałam matematykę na UJ. Mieszkam w Krakowie. Mam dwóch urwisów w wieku 7 i 5 lat, którym poświęcam teraz większość mojego czasu. To forum jest moją odskocznią od codzienności, lubię tu czasem wieczorkiem sobie zaglądnąć, żeby nie stracić kontaktu z matematyką, a jeśli uda się komuś pomóc to super. Sama też korzystam przy tym, bo wiele rzeczy od czasu studiów gdzieś umyka i się zapomina , jeżeli nie ma się z tym do czynienia na co dzień, a tutaj można sobie odświeżyć.
Dzięki za wszystko!
Pozdrawiam.

ef39
Lubię uczyć innych, ale lubię też uczyć siebie, dlatego Forum to dla mnie super zabawa.
Szkoda tylko, że nie zawsze mam na nią wystarczającą ilość czasu.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

W roku 2013 największe liczby podziękowań otrzymali:

 1. eresh, liczba podziękowań: 2412
 2. patryk00714, liczba podziękowań: 2315
 3. Galen, liczba podziękowań: 1509
 4. kacper218, liczba podziękowań: 1272
 5. irena, liczba podziękowań: 1150
 6. radagast, liczba podziękowań: 1110
 7. octahedron, liczba podziękowań: 1099
 8. josselyn, liczba podziękowań: 683
 9. matirafal, liczba podziękowań: 508
 10. jola, liczba podziękowań: 271
 11. dadam, liczba podziękowań: 220
 12. ef39, liczba podziękowań: 196
Wszystkim osobom gratulujemy i dziękujemy!

Jaki ten Admin piękny :D
Młodziutki,czyli będzie nam panował dłuuugie lata.
Będzie pomagał wielu pokoleniom maturzystów i studentów...
Dzięki za miły prezencik-już się bawię :lol:
Znowu mam "złodzieja czasu" jak mawia moja druga połowa.
Pozdrawiam :D

Wielkie dzięki za wspaniałą nagrodę - dziś dotarła. Nie miałem okazji kupić wcześniej tableta, więc w 100% trafiony upominek.

Pozdrawiam wszystkich, dzięki!

Wczoraj dostałem tablet i... dopiero dzisiaj mam czas napisać :D
Wielkie dzięki :D
Pozdrawiam wszystkich nagrodzonych :)
Teraz biorę się za klocki :lol:

Dziękuję za wspaniałą nagrodę. Czeka na zainstalowanie.
Ja ciągle nie mogę wyjść z podziwu- dostaję kolejną nagrodę za coś, co lubię robić...
Dziękuję bardzo. I serdecznie pozdrawiam.
Irena

spinner