Rozstrzygnięcie konkursu 'kapitał podziękowań 2014'

19 stycznia 2015
Ilustracja

Miło nam jest ogłosić, że dobiegła końca edycja 2014 naszego forumowego konkursu 'kapitał podziękowań'. Laureatami konkursu zostali:

 • obrazek
  eresh (2005 podziękowań) otrzymuje smartfon Samsung Galaxy S3 Neo.
 • obrazek
  Galen (1267 podziękowania) otrzymuje smartfon Samsung Galaxy Ace 4.
 • obrazek
  Panko (1040 podziękowań) otrzymuje tablet Acer Iconia B1-810.
 • obrazek
  radagast (819 podziękowań) otrzymuje tablet Lenovo A7-50.
 • obrazek
  patryk00714 (614 podziękowania) otrzymuje zegarek Timex Ironman T5E231.
 • obrazek
  octahedron (479 podziękowań) oraz irena (371 podziękowań) otrzymują bezprzewodową myszkę i klawiaturę Logitech MK710.
 • obrazek
  RozbrajaczZadaniowy (194 podziękowania) oraz kukise (178 podziękowań) otrzymują pamięć USB Kingston DTI G4 64GB.

Laureatom serdecznie gratulujemy i w imieniu wszystkich osób korzystających z forum dołączamy gorące: DZIĘKUJEMY!

Sylwetki zwycięzców

Pomyśleliśmy, że rozstrzygnięcie Konkursu jest dobrą okazją, aby trochę bliżej poznać forumowych ekspertów i dlatego poprosiliśmy każdego z laureatów o napisanie kilku zdań o sobie.

eresh
Mam na imię Ania. Jestem absolwentką matematyki. Już od 5 lat uczę tego przedmiotu. Moim ulubionym działem jest analiza matematyczna. W czasie wolnym lubię poczytać dobrą książkę, no i oczywiście posiedzieć na forum :D
Pozdrawiam, eresh.

Galen
Galen - emeryt z Małopolski. Ukończył matematykę na UJ. Hobby to szarady, krzyżówki, zagadki umysłowe, w tym różne ciekawostki matematyczne. Aktywność na forum traktuję jako gimnastykę dla mózgu i zapobieganie demencji...:) Po prostu robię to co lubię.
Pozdrawiam.
Galen

radagast
Od kiedy pamiętam matematyka mnie bawi i tak ją traktuję - jak zabawę, a ponieważ lubię się bawić często bywam na forum :). Moją drugą pasją jest jazda konna. Realizuję ją od wielu lat na służewickim torze wyścigów konnych. Mam męża, dwoje dzieci i dwa urocze koty :). Na razie oni wszyscy cierpliwie znoszą moje pasje.
pozdrawiam
Radagast

patryk00714
Jestem studentem IV roku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Matematyką interesuje się odkąd pamiętam, jednak moje zainteresowania to nie tylko królowa nauk. Moimi innymi pasjami są między innymi: fizyka, astronomia, szachy, sport i kino. Moją ulubioną dziedziną matematyki jest Teoria liczb. Obecnie poszukuje pracy w zawodzie nauczyciela.
Bardzo się cieszę, że poprzez forum mogę pomagać innym, jednocześnie samemu utrwalając sobie niegdyś nabytą wiedzę.
Pozdrawiam serdecznie,
patryk00714

octahedron
Witam
Na forum bywam dla rozrywki. Od zawsze lubiłem gimnastykować mózg, nałogowo rozwiązuję wszelkie łamigłówki logiczne, od matematycznych po sudoku. Poza tym pochłaniam w dużych ilościach książki - szczególnie fantastykę i kryminały - oraz czekoladę.
Pozdrawiam,
octahedron

irena
Byłam nauczycielem matematyki przez wiele lat. Teraz jeszcze pracuję w domu z uczniami, bo lubię rozwiązywać zadania i tłumaczyć uczniom zawiłości matematyki. Ciągle sprawia mi wiele radości, kiedy moi uczniowie dobrze sobie radzą na egzaminach z matematyki. Jestem babcią dwóch wspaniałych budrysów. Mam nadzieję, że doczekam do ich matury, choć do tego czasu jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie. Jednym z moich nałogów jest rozwiązywanie krzyżówek. Uwielbiam zwłaszcza krzyżówki hetmańskie i wszelkiego rodzaju jolki. Na wydawnictwa "Rozrywki" wydaję niemałą część swojej emerytury. Na to forum trafiłam poszukując zadań do matury dla swoich uczniów i mam zamiar jeszcze długo tu być.
Pozdrawiam administratorów i wszystkich forumowiczów.
Irena

RozbrajaczZadaniowy
Studiuję mechatronikę (2 rok) na AGH. Matematyką interesuję się od najmłodszych lat, zawsze liczenie bardziej mnie kręciło, niż uczenie się pamięciówek. Ulubiony dział analiza - czyli mało myślenia, dużo działania ;). Do moich hobby zalicza się grafika komputerowa, tenis ziemny, no i oczywiście matematyka, teraz już tylko w postaci pomocy innym, bo na studiach już nie mam z nią styczności.
Pozdrawiam, RozbrajaczZadaniowy

kukise
Matematyka jest częścią mnie od zawsze. Od kiedy poznałem cyfry, liczyłem wagony pociągów na stacjach kolejowych, bombki na choince i jabłka w sklepie. Z czasem przyszła pora na kolejne stopnie wtajemniczenia, w szkole ciekawiło mnie jaki będzie wynik zadania, więc liczyłem wszystko chętnie i z przyjemnością. Z czasem podjąłem dalszą naukę w kierunku matematycznym, a teraz kiedy opanowałem już rozległe fundamenty tej królowej nauk, ciekawią mnie głównie zadania trudne i podchwytliwe, w których trzeba mocno wytężyć umysł.
Moje inne zainteresowania również wiążą się w pewien sposób z matematyką: lubię grać w gry planszowe, głównie strategiczne, jak również rozwiązywać zagadki logiczne.
Na forum zadania.info trafiłem w lutym 2014 roku za poradą znajomej, która mi to forum poleciła. Bardzo chętnie odwiedzam Państwa stronę, ponieważ lubię pomagać innym ludziom w rozwiązywaniu ich problemów z matematyką, a dodatkowo mnie to rozwija i często prowadzi do rozwiązywania starych zadań na nowe sposoby, tak aby dotrzeć do umysłu osoby pytającej.
Pozdrawiam wszystkich,
Łukasz.

W roku 2014 największe liczby podziękowań otrzymali:

 1. eresh, liczba podziękowań: 2005
 2. Galen, liczba podziękowań: 1267
 3. Panko, liczba podziękowań: 1040
 4. radagast, liczba podziękowań: 819
 5. patryk00714, liczba podziękowań: 614
 6. octahedron, liczba podziękowań: 479
 7. irena, liczba podziękowań: 371
 8. RozbrajaczZadaniowy, liczba podziękowań: 194
 9. kukise, liczba podziękowań: 178
Jak zwykle dla najaktywniejszych użytkowników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe:
http://www.zadania.info/n/9706944
Wszystkim osobom gratulujemy i dziękujemy!

spinner